| Μέγεθος | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 90g, 90g, 50g |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο |
| Μέγεθος | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 90g, 90g, 50g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | ΚΟΚΚΙΝΟΣ |
| Μέγεθος | 20*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 80g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 20*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 80g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 14.3*7.7*3.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 280g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 90g, 90g, 50g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο |
| Εσωτερικό Υλικό | PU foaming/PU+Vacuum επιτροπή μόνωσης |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικά κοχύλι PE/τσάντα υφασμάτων υφάσματος της Οξφόρδης/φύλλο αργιλίου |
| Εξωτερικό μέγεθος | 23*16*26 εκατ. |
| Εσωτερικό μέγεθος | 18*11*20 εκατ. |
| Όγκος | 4 Λ |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Ικανότητας | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμική |
| Μέγεθος | 7*7*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 45G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |