| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο |
| Μέγεθος | 13.5*13.5*2 εκατ. |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 150 g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Εσωτερικό liquild | λευκό δοχείο με έγχρωμο τζελ |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 10*5,8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | μπλε, κόκκινο, ροζ, μωβ, προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | 15*9*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 230 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Διάμετρος: μήκος 2.5cm: 20cm |
|---|---|
| Βάρος | 80g/PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 15*9*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 230 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Εσωτερικό liquild | λευκό δοχείο με έγχρωμο τζελ |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |