| Μέγεθος | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 90g, 90g, 50g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Όνομα προϊόντων | HDPE η έξοχη μίνι μονωμένη μπύρα μπορεί πιό δροσερός κάτοχος με το λαστιχένιο δαχτυλίδι |
|---|---|
| Μέγεθος | 6.4*1.5cm, 45ml |
| Τύπος | Μονωμένος |
| Χρήση | μπύρα |
| Υλικό | HDPE+cooling πήκτωμα SAP |
| Μέγεθος | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 90g, 90g, 50g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | κόκκινος |
| Όνομα προϊόντων | Χονδρικός 6.4*1.5cm μίνι κάτοχος πακέτων πάγου πηκτωμάτων BPA ελεύθερος στρογγυλός κρύος για το δοχε |
|---|---|
| Μέγεθος | 6.4*1.5cm, 45ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρήση | Μπύρα, κρασί, ποτό |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |