| Βάρος | 100g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο, προσαρμοσμένο. |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Μέγεθος | 10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό Κόκκινο Κίτρινο Μπλε |
| Βάρος | 70g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC PCM |
| Χρώματα | κόκκινο, μπλε, κίτρινο, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Βάρος | 100g |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC PCM ψυκτικό |
| Χρώματα | κόκκινο, μπλε, κίτρινο, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2,4 ουγγιές |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 10,8*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 3,5 x 3,5 ίντσες |
|---|---|
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Ικανότητας | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμική |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 85 g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο, μπλε |