| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε 200ML μίνι ψυγείο ψύχραιμα γεύμα τζελ παγωτό πακέτα για κατεψυγμένα τρόφιμα σε ψυγείο σα |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*8,8*1,5 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Συνήθειας 100ML καλά ζωηρόχρωμα Apple πακέτα πάγου μορφής δροσερά πιό δροσερά λεπτά για το καλαθάκι |
|---|---|
| Μέγεθος | 10*2cm, 100ml ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999990 |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 70g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 150g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| ΧΡΩΜΑΤΑ | Κόκκινο |
| Μέγεθος | Δεχτείτε τη συνήθεια |
|---|---|
| Βάρος | 50-100 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 150g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | κόκκινος |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 70g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | ΚΟΚΚΙΝΟΣ |
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 150g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | κόκκινος |