| Ονομασία προϊόντος | Τροφικά στερεά πλαστικά, επαναχρησιμοποιήσιμα παγάκια, ψυγεία, παγάκια για μεσημεριανό κουτί. |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130 γρ |
| Χρώμα | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130g |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Όνομα προϊόντων | Το κατάλληλο & φρέσκο δροσερό πιό δροσερό λεπτό δοχείο ψύξης καλαθακιών με φαγητό πηκτωμάτων συσκευά |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | 90ML bpa ελεύθερα χαριτωμένα μετζεσολών επαναχρησιμοποιήσιμα πλαστικά πακέτα πάγου ψυκτήρων πάγου πι |
|---|---|
| Μέγεθος | 14*7.5*1cm, 90ml |
| COem | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα Προϊόντος | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm 12.2*12.2*1.4cm 13.3*12.7*1.3cm |
| Βάρος | 130g 180g 160g |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | επαναχρησιμοποιήσιμο σκληρό πλαστικό πακέτων πηκτωμάτων πάγου πακέτων πάγου τσαντών 16.5*7.4*2cm στι |
|---|---|
| μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 21*12*4,5cm |
|---|---|
| Βάρος | 505 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 17.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 500 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Όνομα προϊόντων | σκληρό πλαστικό πακέτο πάγου πηκτωμάτων κοχυλιών για τους ανεμιστήρες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400g |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |