| Ονομασία προϊόντος | Επαναχρησιμοποιήσιμες σκληρές σάκους ψύξης παγωτό πακέτα πλαστικού τζελ ψυγείο για την αποθήκευση τρ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Όνομα προϊόντων | SGS ενέκρινε τροφίμων βαθμού το εξαιρετικά λεπτό πακέτο πάγου πηκτωμάτων πιό δροσερό με το σφρίγος π |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*15*1.2cm |
| Ικανότητα | 260ml |
| εξωτερικό υλικό | επαναχρησιμοποιήσιμο HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC ή PCM |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130G |
| Χρώμα | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | Αντικατάστατο πάγου ψυκτικά ψυγεία αδύναμα γεύματα παγωτά πακέτα αποτρεπτικά για δοχεία τροφίμων |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*13*1,5cm |
| Δυναμικότητα | 300 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Επαναχρησιμοποιήσιμο πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | διάμετρος: 21.5cm, πάχος: 2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 730g |
| Εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | άσπρος, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | πακέτο πάγου πηκτωμάτων 25*20*1cm εξαιρετικά λεπτό για τα τρόφιμα, επαναχρησιμοποιήσιμο τούβλο πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*20*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Μεγάλο επαναχρησιμοποιήσιμο μπλε πηκτωμάτων πάγου τούβλο πάγου πακέτων πλαστικό με το CE/το FDA Sppr |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*11.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 480 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικό |
| Όνομα προϊόντων | Εξαιρετικά λεπτό επαναχρησιμοποιήσιμο μπλε πηκτωμάτων πάγου τούβλο πάγου πακέτων πλαστικό με την έγκ |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*11.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Όνομα προϊόντων | HDPE τροφίμων βαθμού επαναχρησιμοποιήσιμο ευτηκτικό πάγου πήκτωμα συσσωρευτών πακέτων κρύο για την π |
|---|---|
| μέγεθος | 17*9*3 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 400ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |