| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 600 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | SAP - Υπερ-απορροφητικό πολυμερές |
| Τύπος | Διατηρείτε τα κουτιά από μπουκάλια γάλακτος κρύα |
| Μέγεθος | 20*18*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 800 γρ |
| εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | ψυκτικό υγρό |
| Χρωματιστά | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Δροσερό τσαντών πάγου πακέτο πάγου πηκτωμάτων τροφίμων πακέτων κατάλληλο & φρέσκο λεπτό επαναχρησιμο |
|---|---|
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
| COem | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 23*19*4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | Λευκό |
| Μέγεθος | 36*21*1,8cm |
|---|---|
| Βάρος | 1100 g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | Λευκό |
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης SAP |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 30*30*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |