| Όνομα προϊόντων | Μεγάλο πτυσσόμενο πιό δροσερό κιβώτιο μόνωσης κύκλου εργασιών για το εμβόλιο αίματος μεταφορών |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Τσάντα υφασμάτων υφάσματος της Οξφόρδης |
| εσωτερικό υλικό | εσωτερικό υλικό |
| Εξωτερικό μέγεθος | 1060*770*710mm |
| Εσωτερικό μέγεθος | 930*640*580mm |
| Τύπος | Κενό πιό δροσερό κιβώτιο |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 23*17*17cm |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 21*14*14cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 4 Λ |
| Εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |
| Τύπος | Απομονωμένα |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 46*46*46 εκατοστά |
| Inter size για κουτί EPP | 35*35*35cm |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 42 λίτρα |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό |
| Τύπος | Κουτί ψύξης ηλεκτρικής σκούπας |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 58*38*54cm |
| Inter size για κουτί EPP | 53*30*47cm |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 74.7L |
| Εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |
| Μέγεθος | 34.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liqulid | SAP CMC PCM |
| Τύπος | Θερμικός |
| Τύπος συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Τύπος | Υλικά μόνωσης θερμότητας |
|---|---|
| Δάχος | 1.5CM και εξατομικευμένο |
| Θερμική αγωγιμότητα | ≤ 0,002 W/mk |
| Σφιχτότητα | ≤ 5 kg/m2 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥0,12MPa |
| Όνομα προϊόντων | Το μεγάλο σκληρό επαναχρησιμοποιήσιμο φορητό ψυγείο συνήθειας μπορεί να πιει το πιό δροσερό τούβλο γ |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Χρήση | Η μπύρα, κρασί μπορεί πιό δροσερός κάτοχος |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Τύπος | το ύφασμα 700 Οξφόρδη μόνωσε το πιό δροσερό δροσερό παγοκιβώτιο για την ιατρική μεταφορά εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | 38.2*38.2*38.2cm |
| Ικανότητα | 27L |
| Χρησιμοποιημένος για | Για τα δοχεία, τρόφιμα, ιατρική, εμβόλιο |
| Εξαρτήματα | Πακέτα πηκτωμάτων |
| Τύπος | Υλικά μόνωσης θερμότητας |
|---|---|
| Πάχος | 1.5CM και προσαρμοσμένος |
| θερμική αγωγιμότητα | ≤0.002 W/mk |
| Πυκνότητα | ≤5kg/m2 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥0.12MPa |
| size&capacity | 26.5*9.7*4.2cm, 650ml |
|---|---|
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΠΛΕ ΚΙΤΡΙΝΟΣ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υγρό | SAP ή CMC |