| Μέγεθος | 30*30*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 30*30*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 250g/500g |
| Εξωτερικό υλικό | νάυλον PE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | Ανοικτό μπλε, μπλε, σκούρο μπλε μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | Πλαστικό παγωτό, παγωτό για ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*13,5*1,5 ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 560 ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 160 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| μέγεθος | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 250g/500g |
| εξωτερικό υλικό | νάυλον PE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | Ανοικτό μπλε, μπλε, σκούρο μπλε μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 22,5x13,5 |
|---|---|
| Βάρος | 450 γρ |
| Εξωτερικό Υλικό | νάιλον PE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | Ανοιχτό μπλε, μπλε, σκούρο μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 250g/500g |
| Εξωτερικό υλικό | νάυλον PE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | Ανοικτό μπλε, μπλε, σκούρο μπλε μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 20*12*3,5cm |
|---|---|
| Βάρος | 600 ml |
| Εξωτερικό υλικό | πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας, εγκεκριμένο από την SGS |
| Μέσα υγρό | Ζελέ ψύξης, MSDS |
| Σημείο ψύξης | 0 μοίρες |
| Μέγεθος | 22*11*1.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | μπλε |