| Όνομα προϊόντων | Μεταφορά 100ml γύρω από το πλαστικό παγοκιβωτίων πακέτο πηκτωμάτων κατόχων μπύρας πιό δροσερό για τα |
|---|---|
| Μέγεθος | 8.8*2cm, 100ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρήση | Τρόφιμα |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | PU επιτροπές αφρίσματος ή VPU |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Άσπρο σαφές πλαστικό κοχύλι |
| Εξωτερικό μέγεθος | 87.8*65.7*79.6 εκατ. |
| Εσωτερικό μέγεθος | 75*53.5*65 εκατ. |
| Εσωτερικός όγκος | 260 Λ |
| Όνομα προϊόντων | Το μεγάλο σκληρό επαναχρησιμοποιήσιμο φορητό ψυγείο συνήθειας μπορεί να πιει το πιό δροσερό τούβλο γ |
|---|---|
| Μέγεθος | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Χρήση | Η μπύρα, κρασί μπορεί πιό δροσερός κάτοχος |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 7*7*1,4cm |
|---|---|
| Βάρος | 45g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υπερ-απορροφητικό πολυμερές, καρβοξυλομεθυλοκυτταρίνη |
| Χρώματα | Μπλε, κόκκινο, ροζ, προσαρμοσμένο. |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικός ψυκτήρας βαθμού τροφίμων γύρω από το πακέτο τούβλου πάγου πηκτωμάτων κατόχων μπύρας μορφής |
|---|---|
| Μέγεθος | 8.8*2cm, 100ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | 600 ml επαναχρησιμοποιήσιμες ευτεκτικές θερμικές πλάκες ψυγεία αποθήκευσης από πλαστικό υδροξείδιο γ |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5,2cm, 600 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Κώδικας Hs | 3824999990 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Μεταφορά 100ml γύρω από το πλαστικό παγοκιβωτίων πακέτο πηκτωμάτων κατόχων μπύρας πιό δροσερό για τα |
|---|---|
| Μέγεθος | 8.8*2cm, 100ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρήση | Τρόφιμα |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Τροφική κλάση PP |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31x11x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | Τροφική κλάση PP |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |