| Μέγεθος | 22*16.5*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 31*28,5*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 13x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 280 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Τροφική κλάση PP |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 40x26x4cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 27*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 860 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | HDPE η έξοχη μίνι μονωμένη μπύρα μπορεί πιό δροσερός κάτοχος με το λαστιχένιο δαχτυλίδι |
|---|---|
| Μέγεθος | 6.4*1.5cm, 45ml |
| Τύπος | Μονωμένος |
| Χρήση | μπύρα |
| Υλικό | HDPE+cooling πήκτωμα SAP |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | Λευκό |
| Μέγεθος | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 90g, 90g, 50g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Υλικό | Πλαστικό PP |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας | Ζαρωμένο εξαγωγή χαρτοκιβώτιο |
| μέγεθος | 110*23mm, 85*23mm, 33*45mm |
| Ικανότητα | 10G, 8G |
| Κώδικας HS | 3926909090 |