| Μέγεθος | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 51.5*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Ονομασία προϊόντος | Προσπάθησα επίσης να συνδέσω δύο άδεια μπουκάλια. |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*6*3cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 330ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260g |
| Εξωτερικό υλικό | βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 40x26x4cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260g |
| Εξωτερικό υλικό | βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 33*11*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 580g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 33*11*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 580g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31.5*17.5*1.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ SAP |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 35*22*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1100g |
| εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE κοχυλιών υλικό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα |
| Χρώματα | μπλε |