| Μέγεθος | 7*7*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 45G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Εσωτερικό Υλικό | PU foaming/PU+Vacuum επιτροπή μόνωσης |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό κοχύλι PE |
| Εξωτερικό μέγεθος | 59.5*44.5*47 εκατ. |
| Εσωτερικό μέγεθος | 50.8*35.5*37 εκατ. |
| Όγκος | 66 Λ |
| Όνομα προϊόντων | Βαθμός τροφίμων γύρω από το πακέτο θερμότητας πηκτωμάτων επαναχρησιμοποιήσιμο για μακροπρόθεσμη θέρμ |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*3cm, 1100ml |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό κοχύλι PP |
| Όνομα προϊόντων | Πλαστικό παγωμένο τζελ με έγχυση νερού ποιότητας τροφίμων παγότουβλο για ψύξη μπύρας |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
| Ικανότητα | 600 ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | Ψυκτική σκόνη |
| Όνομα προϊόντων | -22C μεγάλα παγότουβλα υλικό αλλαγής φάσης πλαστική ευτηκτική ψυχρή πλάκα για κατάψυξη |
|---|---|
| Μέγεθος | 30*20*2cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 1000 ml |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | Υλικό αλλαγής φάσης PCM |
| Όνομα προϊόντων | Φορητή τσάντα αποθήκευσης μητρικού γάλα τσαντών μουμιών μονωμένη μωρό πιό δροσερή για 4 μπουκάλια |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 15*15*14 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 14*14*12 εκ |
| Βάρος | 400g |
| Μέσα | 380ml τούβλο πάγου |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260g |
| εξωτερικό υλικό | Βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 27*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 860 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260g |
| εξωτερικό υλικό | Βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260g |
| Εξωτερικό υλικό | βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |