| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | Μπλε |
| Μέγεθος | 20*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 80g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Υλικό | PE, HDPE+SAP/ CMC |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ | 3824999990 |
| OEM/Οικολογικό | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 85 g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο, μπλε |
| Εσωτερικό Υλικό | PU άφρισμα |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό κέλυφος |
| Εξωτερικό μέγεθος | 460*460*480mm |
| Εσωτερικό μέγεθος | 350*350*350mm |
| Καθαρό μέγεθος | 300*300*300 χλστ |
| Εσωτερικό υλικό | Αφρός πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PP |
| Εξωτερικό μέγεθος | 34*24.5*27.5cm |
| Ικανότητα | 10L |
| PU πάχος | 50mm |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |