| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 26.8*14.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 750g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα Προϊόντος | Χονδρικό 550ml επαναχρησιμοποιήσιμο ευτηκτικό θερμότητας πιάτων πακέτο πάγου αποθήκευσης pe πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*20*1.5cm ή προσαρμοσμένος |
| OEM | Ναί |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Όνομα προϊόντων | 200ml μη τοξικά ανθεκτικά πλαστικά επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα θερμότητας για το θερμικό καλαθάκι με |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Υλικό | HDPE+heating πήκτωμα |
| Ονομασία προϊόντος | Φιλικό προς το περιβάλλον μονωμένες επαναχρησιμοποιούμενες συσκευασίες θερμότητας Engery Storage Box |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5,2cm,600ml |
| OEM | Ναί |
| Κωδικός HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | 600ml Επαναχρησιμοποιήσιμη Eutectic Heat Plate Hdpe Heat Pack Θερμαντικό Gel εσωτερικά |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5,2cm,600ml |
| OEM | ΝΑΙ |
| Κωδικός HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 13.5*13.5*2 εκατ. |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 13.5*13.5*2 εκατ. |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |