| Μέγεθος | 26.5*9.7*4.2cm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Ικανότητα | 650ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΛΕ ΚΙΤΡΙΝΟ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναχρησιμοποιούμενα Ευτηκτικά Κρύα Πιάτα Μεγάλοι Καταψύκτες για Παγωτό Παγωμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*18*3 cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 800 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Όνομα προϊόντων | Εγχθμένο HDPE μητρικού γάλα νερού μετακινούμενο σκληρό πλαστικό πιό δροσερό πακέτο πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 20.5*10*5.5 εκατ. |
| Ικανότητα | 600ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Μέγεθος | 13x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 280g |
| εξωτερικό υλικό | Βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Ονομασία προϊόντος | Η FDA ενέκρινε το σκληρό πλαστικό επαναχρησιμοποιήσιμο πιάτο παγοκύστης με τυπωμένο λογότυπο για δρο |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*7,4*2cm ή προσαρμοσμένο |
| Χωρητικότητα | 200 ml |
| εξωτερικό υλικό | PE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | ΧΥΜΟΣ ΔΕΝΤΡΟΥ |
| Όνομα προϊόντων | BPA ελεύθερα ψυκτήρων πακέτα πάγου πηκτωμάτων επαναχρησιμοποιήσιμα δροσερά πιό δροσερά για την τσάντ |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1.4cm |
| Ικανότητα | 350ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε τα ασφαλή και μη τοξικά επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα πάγου θερμότητας με το αλλαγή φάσης |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Μέγεθος | 20*12*3,5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε ασφαλείς και μη τοξικές επαναχρησιμοποιήσιμες συσκευές θερμικού πάγου με υλικό αλλαγής φ |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένο |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Τετράγωνες επαναχρησιμοποιήσιμες παγοσκευές για ψυγεία, μη τοξικές ψυκτικές τσάντες παγοσκευές για κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 125*125*12 χιλιοστά |
| Δυναμικότητα | 150ML |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |