| Όνομα προϊόντων | 200ML επαναχρησιμοποιήσιμος ψυκτήρων πακέτων βαθμός τροφίμων πακέτων πάγου Bpa ελεύθερος κρύος |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.4cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| COem | ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 25*15*1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 550 γρ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρωματιστά | το κόκκινο |
| Ονομασία προϊόντος | 200ML Πλαστική επαναχρησιμοποιήσιμη κρύα σακούλα παγοκύστες κατάψυξης κρύες συσκευασίες με υγρό πολλ |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| size&capacity | 26.5*9.7*4.2cm, 650ml |
|---|---|
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΠΛΕ ΚΙΤΡΙΝΟΣ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υγρό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 35*22*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| τύπος συσκευασίας | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| τύπος συσκευασίας | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21*10*5,2 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Χονδρικός 6.4*1.5cm μίνι κάτοχος πακέτων πάγου πηκτωμάτων BPA ελεύθερος στρογγυλός κρύος για το δοχε |
|---|---|
| Μέγεθος | 6.4*1.5cm, 45ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρήση | Μπύρα, κρασί, ποτό |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |