| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | διάφανο λευκό με μπλε υγρό; custom |
| Μέγεθος | 18*6*1cm |
|---|---|
| Βάρος | 90g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 26*26*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1300 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Τροφική κλάση PP |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| τύπος συσκευασίας | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 30*30*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 19*8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρων πλαστικό παγοκιβώτιο τούβλου γάλακτος πιό δροσερό που κρατά φρέσκο με το πιστοποιητικό FDA |
|---|---|
| Μέγεθος | 20.5*10*5.5 εκατ. |
| Ικανότητα | 600ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |