| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 70g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 33*11*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 580g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | διάφανο λευκό με μπλε υγρό; custom |
| Μέγεθος | 29*25*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Μακροπρόθεσμος βαθμός τροφίμων θέρμανσης γύρω από τα επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα θερμότητας για τη θ |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*3cm, 1100ml |
| COem | ναι |
| Κώδικας HS | 3824999990 |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό κοχύλι PP |
| Μέγεθος | 20.3*20.3*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 760g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 30*20*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 28*12*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 800 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό Κόκκινο Κίτρινο Μπλε |