| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21.7*15.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 550 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Φιλικά 1200ml πιό δροσερά ευτηκτικά κρύα πιάτα Eco για την ψύξη των φρούτων και των τροφίμων |
|---|---|
| Μέγεθος | 30.8*18.5*4.5cm, 1200ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρήση | Τρόφιμα, φρούτα |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | διάμετρος: 21.5cm, πάχος: 2.5cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 730ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Υλικό θέρμανσης +55 Γ |
| Τύπος | Θερμικός |
| Μέγεθος | 10.2*3.3cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | θερμαντικό πήκτωμα |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί, το MOQ είναι 3000pcs |