| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | HDPE μορφής 400ml συνήθειας σκληρός πλαστικός ευτηκτικός τυλιγμένος στο κρύο πιό δροσερός φραγμός πά |
|---|---|
| Μέγεθος | 17*9*3 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 400ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Μέγεθος | 36x21x1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1100 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 18,5*17,5*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 260 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 12.3*5.9*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 175g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 35.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 25*15*3,5 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | σύμφωνα με την θερμοκρασία σας |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί, η MOQ είναι 3000pcs |
| Πιστοποιητικά | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| μέγεθος | 25x20x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 140,3*7,7*3,8cm |
|---|---|
| Βάρος | 280 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | μη τοξικό ψυκτικό |
| Χρώματα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |