| Μέγεθος | 19*15*2.5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων - σκληρό κοχύλι - BPA ελεύθερο |
| Εσωτερικό liqulid | Μη τοξική δροσίζοντας σκόνη |
| Τύπος | Κρατήστε κρύος και φρέσκος |
| τύπος συσκευασίας | 111 PC σε ένα χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 85 g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο, μπλε |
| Μέγεθος | 21.7*15.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 550 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| μέγεθος | 38.5x20x2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1200g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm 17.8*12.2*1.2cm 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 130 ml 200 ml 160 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Τύπος | Θερμικό |
| Όνομα προϊόντων | Μη - τοξικός επαναχρησιμοποιήσιμος φραγμός πιάτων κρύων αλυσίδων ευτηκτικός κρύος για τα παγωμένα τρ |
|---|---|
| μέγεθος | 26.8*3.8cm, 1500ml |
| Τύπος | Θερμικός |
| Χρήση | τρόφιμα, φρούτα, κρύα πιάτα |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 19.5*17.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 750g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 52,5*32,8*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 19*15*1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - σκληρό κέλυφος, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | SAP gel - 0 μοίρες |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |