| Μέγεθος | 19.5*17.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 750 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Μη τοξικός πλαστικός κάτοχος η πιό δροσερή SAP μπύρας βαθμού τροφίμων/CMC εσωτερικό υλικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 7.5*2.5cm ή προσαρμοσμένος |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2,4 ουγγιές |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο |
| μέγεθος | 21,3*14,5*4,3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 35x15x3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 g / τεμ |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ |
| Μέγεθος | 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 45g/PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | σφρίγος |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Ονομασία προϊόντος | Τροφίμων Εγκρίθηκε κενό HDPE εξαιρετικά μεγάλο παγωτήριες τούβλες ψύκτη φιάλες κατασκευαστής |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | Προσαρμοσμένο |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 26.8*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1,5 κιλά |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρωματιστά | Μπλε |