| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 26.5x9.7x4.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 640ml |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | κόκκινος |
| Ονομασία προϊόντος | Πακέτα καταψύκτη επαναχρησιμοποιήσιμων χωρητικότητας 200ML Πιστοποιητικά SGS χωρίς Bpa |
|---|---|
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,4 εκ |
| Χωρητικότητα | 200 ml |
| OEM | Ναί |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 650g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 43.7*24.7*3.1cm |
|---|---|
| Βάρος | 2600g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Ονομασία προϊόντος | Πλαστικές ευτεκτικές ψυκτικές πλάκες παγωτό τούβλο για τρόφιμα μακροχρόνια μεταφορά |
|---|---|
| Μέγεθος | 160,3*9,5*3,8 εκατοστά |
| Δυναμικότητα | 400ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 70g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 10*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 160g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο |