| Όνομα προϊόντων | HDPE επαναχρησιμοποιήσιμος πάγος βαθμού τροφίμων - κρύο κρύο ευτηκτικό πακέτο πηκτωμάτων συσσωρευτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 17*9*3 εκατ. ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 400ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Μέγεθος | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 3500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 52,5*32,8*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 3500 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 33,5*15,5*2,7 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 12*5,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Υγρά ψύξης |
| Χρώματα | Μπλε, προσαρμοσμένο. |
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 150 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | κόκκινο / μπλε / κίτρινο / ροζ / μωβ |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800 - 2000 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | Ο FDA ενέκρινε το HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Υπεραπορροφητικό πολυμερές |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 19.5*17.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 750 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |