| Μέγεθος | 19*12*2cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - σκληρό κέλυφος - χωρίς BPA |
| Μέσα υγρό | Μη τοξικό Ψυκτικό τζελ |
| Τύπος | Διατηρήστε το φαγητό κρύο και φρέσκο |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | 10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | ΚΟΚΚΙΝΟΣ |
| Όνομα Προϊόντος | Μη τοξική HDPE πλαστική 600ml φιάλη πακέτων πάγου για την ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 18.5*11.7*3.3cm |
| Ικανότητας | 600 ML |
| Χρώμα | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | hdpe πλαστικό |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260g |
| Εξωτερικό υλικό | βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 70g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 70g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Ονομασία προϊόντος | Τετράγωνες επαναχρησιμοποιήσιμες παγοσκευές για ψυγεία, μη τοξικές ψυκτικές τσάντες παγοσκευές για κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 125*125*12 χιλιοστά |
| Δυναμικότητα | 150ML |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκεκριμένο από τον FDA, επαναχρησιμοποιούμενες άκαμπτες λεπτές παγοκύστες παγωτού τζελ για τσάντα μ |
|---|---|
| Μέγεθος | 14.5*9.8*2cm ή προσαρμοσμένος |
| χωρητικότητα | 230ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |