| Όνομα προϊόντων | Ο φορητός χαριτωμένος πάγος συνήθειας 300Ml συσκευάζει τα πακέτα ψυκτήρων για τα καλαθάκια με φαγητό |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*2.7cm, 300ml |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμες παγοκύστες δύο οπών για ψύκτες, μη τοξικές παγοκύστες τσάντας για μεσημεριανό |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ml |
| COem | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Επαναχρησιμοποιήσιμα μακράς διαρκείας κρύα πακέτα ψυκτήρων για το δοχείο ψύξης, τσάντες μεσημεριανού |
|---|---|
| Μέγεθος | 22.5*13.5cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Ικανότητα | 500ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 21*10*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλός - ποιοτικό HDPE πλαστικά 600g τούβλα πάγου πηκτωμάτων που δροσίζουν για τα τρόφιμα και το ποτ |
|---|---|
| Μέγεθος | 21.8*15*3cm |
| Βάρος | 600g |
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| χρώμα | Δεχτείτε τη συνήθεια |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 32*32*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα Προϊόντος | Χονδρικό 550ml επαναχρησιμοποιήσιμο ευτηκτικό θερμότητας πιάτων πακέτο πάγου αποθήκευσης pe πλαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος | 20*20*1.5cm ή προσαρμοσμένος |
| OEM | Ναί |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Άκαμπτο πλαστικό επαναχρησιμοποιήσιμο εξαιρετικά λεπτό πακέτο ψυκτήρων καλαθακιών με φαγητό πακέτων |
|---|---|
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm ή προσαρμοσμένος |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 210ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |