| Μέγεθος | διάμετρος: 21.5cm, πάχος: 2.5cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 730ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Υλικό θέρμανσης +55 Γ |
| Τύπος | Θερμικός |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260g |
| Εξωτερικό υλικό | βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 70g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 19*7*1 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 100g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Προωθητικό φορητό δώρων Cold Pack μεσημεριανού γεύματος πακέτων πάγου τσαντών πηκτωμάτων δροσερό για |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200 ml |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Το φθηνότερο διαφημιστικό φορητό τζελ δώρου παγωμένο πακέτο μεσημεριανού γεύματος για μεσημεριανό κο |
|---|---|
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 200ml |
| COem | Ναι |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Το φθηνότερο διαφημιστικό φορητό τζελ δώρου παγωμένο πακέτο μεσημεριανού γεύματος για μεσημεριανό κο |
|---|---|
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 200ml |
| COem | Ναι |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | Τροφικά στερεά πλαστικά, επαναχρησιμοποιήσιμα παγάκια, ψυγεία, παγάκια για μεσημεριανό κουτί. |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία του προϊόντος | Ψυκτικά ψυκτικά αδύναμα επαναχρησιμοποιήσιμα ζελέ μικρές ψυκτικές σακούλες παγωτό για κουτιά για μεσ |
|---|---|
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
| Δυναμικότητα | 160ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |