| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 7*7*1.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 45G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 32*11*2cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 580ML |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | +55 θερμαντικό υλικό |
| Τύπος | Θερμικός |
| Όνομα προϊόντων | Η θέρμανση μεσημεριανού γεύματος του επαναχρησιμοποιήσιμου θερμότητας πακέτων καυτού πηκτώματος pe B |
|---|---|
| Μέγεθος | 30*20*2cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υλικό | 25 βαθμός, 55 βαθμός, 80 βαθμός PCM |
| Μέγεθος | 16,8*8,8*1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 210ml |
| εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Μέγεθος | 18,5*17,5*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 260 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 19*7*1cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 15.8*9.5*3.5 εκατ. |
|---|---|
| Ικανότητα | 400ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Όνομα προϊόντων | 200ml μη τοξικά ανθεκτικά πλαστικά επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα θερμότητας για το θερμικό καλαθάκι με |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | Ναι |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | Ναι |
| Υλικό | HDPE+heating πήκτωμα |