| Ονομασία προϊόντος | Υπερ-απορροφητικό πολυμερές επαναχρησιμοποιήσιμο ψυκτικό σάκο παγωτό πακέτα φρέσκα τρόφιμα για σακού |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*8,8*1,5 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Επαναχρησιμοποιήσιμο πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Ονομασία προϊόντος | Χρήση τροφίμων HDPE σκληρό πλαστικό scool ψυγείο πακέτο ζελέ πακέτο πάγο για σακούλα μεσημεριανού φα |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm, 17*11*1cm, 16*11*2cm,24.5*14.5*1.5cm |
| Δυναμικότητα | 200ml, 165ml, 300ml, 390ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Όνομα προϊόντων | Κυμάτων μορφής φορητό επαναχρησιμοποιήσιμο πιό δροσερό πακέτο πάγου τσαντών παιδιών μίνι δροσερό για |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμόστε τα παγωτά παγωτά παγωτά παγωτά για μεσημεριανό γεύμα θερμικά παγωτά |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*1.5cm ή προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναχρησιμοποιήσιμη Θέρμανση 55C Αλλαγή Φάσης Υλικού Heat Pack για μεσημεριανό γεύμα με θερμική σακ |
|---|---|
| Μέγεθος | 13*2.8cm |
| OEM | ΝΑΙ |
| Φιλικα προς το ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ | ΝΑΙ |
| Υλικό | HDPE+heating πήκτωμα |
| Μέγεθος | 22*11*1.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | μπλε |
| Ονομασία του προϊόντος | Μη τοξική συσκευασία PCM ψύξης με ζελέ για τρόφιμα |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε 200ML μίνι ψυγείο ψύχραιμα γεύμα τζελ παγωτό πακέτα για κατεψυγμένα τρόφιμα σε ψυγείο σα |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*8,8*1,5 εκ |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 25*20*1cm |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 450ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | διάφανο λευκό με μπλε υγρό; custom |