| Όνομα προϊόντων | 25 επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα θερμότητας μικροκυμάτων Usableness βαθμού για τη θέρμανση του μεσημερ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30*20*2cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υλικό | 25 βαθμός, 55 βαθμός, 80 βαθμός PCM |
| Μέγεθος | δεχτείτε τη συνήθεια |
|---|---|
| Βάρος | συνήθεια |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130g |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 15*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | ζωηρόχρωμος συνήθεια |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 62*42*3,4 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 7500 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, Μπλε |
| Όνομα Προϊόντος | Χονδρικά τροφίμων πακέτα θερμότητας βαθμού φορητά ανθεκτικά επαναχρησιμοποιήσιμα για τη μονωμένη τσά |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm ή προσαρμοσμένος |
| OEM | Ναί |
| Κωδικός ΕΣ | 3824999990 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Βαθμός τροφίμων γύρω από το πακέτο θερμότητας πηκτωμάτων επαναχρησιμοποιήσιμο για μακροπρόθεσμη θέρμ |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*3cm, 1100ml |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό κοχύλι PP |
| Μέγεθος | 23*19*4 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Μέσα υγρό | SAP CMC PCM |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |