| Μέγεθος | 13.5*13.5*2 εκατ. |
|---|---|
| Βάρος | 200g / PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | 21.7*15.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 550 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 28,6*11,2*9εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Εγκεκριμένο SAP - MSDS |
| Τύπος | Θερμικός |
| τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | 28,6*11,2*9εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Εγκεκριμένο SAP - MSDS |
| Τύπος | Θερμικό |
| Τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Μέγεθος | 19*7*1 εκ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100 ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 14.3*7.7*3.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 280g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | μπλε |
| Υλικό | Πλαστικό PP |
|---|---|
| Υλικό συσκευασίας | Ζαρωμένο εξαγωγή χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος | 110*23mm, 85*23mm, 33*45mm |
| Ικανότητα | 10G, 8G |
| Κώδικας HS | 3926909090 |