| Μέγεθος | 14,5*11,5*4,8 εκ |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 26.8*14.5*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 750 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Μέγεθος | 22*16.5*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Μεγάλο πτυσσόμενο πιό δροσερό κιβώτιο μόνωσης κύκλου εργασιών για το εμβόλιο αίματος μεταφορών |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Τσάντα υφασμάτων υφάσματος της Οξφόρδης |
| εσωτερικό υλικό | εσωτερικό υλικό |
| Εξωτερικό μέγεθος | 1060*770*710mm |
| Εσωτερικό μέγεθος | 930*640*580mm |
| Μέγεθος | 31*28,5*3 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Εσωτερικό υλικό | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Ζαρωμένο εξαγωγή χαρτοκιβώτιο |
| Εξωτερικό μέγεθος | 440*440*450mm |
| Εσωτερικό μέγεθος | 320*320*320mm |
| PU πάχος | 60 χιλιοστά |