| Μέγεθος | 16,5*9,7*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 400G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 26*26*2,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1300 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Χρήση | Κρατήστε το Τρόφιμο και τα Ποτά Ψυχρά |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Διαρκής |
| Ασφάλεια | Μη τοξικό και χωρίς BPA |
| Δυναμικότητα | 1.2L |
| Θερμοκρασία | 0°C, -5°C, -10°C, -15°C, -20°C, -25°C |
| Μέγεθος | 52*18*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 2500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | SAP ή CMC ή PCM |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί, η MOQ είναι 3000pcs |
| Μέγεθος | ίντσα 13.5*13.5*2CM το /5.04 *5.04*0.55/κάθε πακέτο πάγου |
|---|---|
| Ικανότητας | 200 γ το /pcs/3oz/κάθε πακέτο πάγου |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμική |
| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Ονομασία προϊόντος | Προσπάθησα επίσης να συνδέσω δύο άδεια μπουκάλια. |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*6*3cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 330ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Προσπάθησα επίσης να συνδέσω δύο άδεια μπουκάλια. |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*6*3cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 330ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Πλαστικό παγωτό, παγωτό για ψύξη ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*13,5*1,5 ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 560 ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |