| Μέγεθος | 34,8*22,4*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 34.8*22.4*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 8*7,5*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 85 g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο, μπλε |
| Μέγεθος | 25*13*8cm |
|---|---|
| Βάρος | 1400ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 25*15*1,8 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 550 γρ |
| εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| Χρωματιστά | το κόκκινο |
| Μέγεθος | 35x22x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Συνήθεια |
| Μέγεθος | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 4200g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Ονομασία προϊόντος | 200 ml μη τοξικό άκαμπτο πλαστικό ψυγείο ψυγείο παγοθήκη ψυγείο τούβλο πάγου για σακούλα μεσημεριανο |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 200 ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Ονομασία προϊόντος | OEM 220ml BPA δωρεάν σκληρό πλαστικό τζελ ψυγείο κουτί μπλε παγωτό παγωτό πακέτο για παιδιά ψύξη τσά |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*9*2cm,220ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | Ζελέ ψύξης SAP |
| Μέγεθος | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Βάρος | 500 μιλ. |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα της SAP |
| Χρώματα | το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |