| Μέγεθος | 33,5*15,5*2,7 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 19*15*2,5cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - σκληρό κέλυφος - χωρίς BPA |
| Μέσα υγρό | Μη τοξική ψυκτική σκόνη |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο και φρέσκο |
| Τύπος συσκευασίας | 111 τεμάχια σε μία βαλίτσα |
| Μέγεθος | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 350 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό σκληρό περίβλημα HDPE ποιότητας τροφίμων, χωρίς BPA |
| Εσωτερικό liquild | Τζελ ψύξης, μη τοξικό |
| Χρώματα | Λευκό |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 2600g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | Μπλε μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 54.4*34.4*1.8CM |
|---|---|
| Βάρος | 2900g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | Σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | σκόνη |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |