| Μέγεθος | 16.5*9*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | σκληρό πλαστικό πακέτο πάγου πηκτωμάτων κοχυλιών για τους ανεμιστήρες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400g |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Ελεύθερο σκληρό Shell HDPE πλαστικό 200Ml BPA δροσίζει τα πιό δροσερά τούβλα πάγου πακέτων πάγου τσα |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*10*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Χωρητικότητα | 200ml |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Ονομασία προϊόντος | OEM 220ml BPA δωρεάν σκληρό πλαστικό τζελ ψυγείο κουτί μπλε παγωτό παγωτό πακέτο για παιδιά ψύξη τσά |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*9*2cm,220ml |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE χωρίς BPA |
| Εσωτερικό υλικό | Ζελέ ψύξης SAP |
| Εσωτερικό υλικό | Αφρός πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PP |
| Εξωτερικό μέγεθος | 34*24.5*27.5cm |
| Ικανότητα | 10L |
| PU πάχος | 50mm |
| Μέγεθος | 17.5*9*3.5 |
|---|---|
| Βάρος | 500 μιλ. |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα της SAP |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 18,3*11,2*1,6 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | γκρι, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | σκληρό πλαστικό πακέτο πάγου πηκτωμάτων κοχυλιών για τους ανεμιστήρες |
|---|---|
| Μέγεθος | 16.5*8.8*3.5cm |
| Βάρος | 400G |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Ονομασία προϊόντος | Αποθήκευση χωρίς BPA Τροφίμων Μεγάλης διάρκειας παγοκύστες Cool Bag Ice Bricks SAP Inner Material |
|---|---|
| Μέγεθος | 16*16*1,4 εκ |
| Ικανότητα | 350ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP ή CMC |
| Μέγεθος | 35.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Βάρος | 1000g |
| Εξωτερικό υλικό | Hdpe βαθμού τροφίμων σκληρό πλαστικό |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |