| Όνομα προϊόντων | Προσαρμόστε το φορητό κιβώτιο μεταφορέων εμβολίων 4L μικρό για την αποθήκευση 2-8 Γ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 23*17*17 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 21*14*14 εκ |
| Ικανότητα | 4L |
| Βάρος | 1kg |
| Μέγεθος | διάμετρος: 21.5cm, πάχος: 2.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 730g |
| Εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | άσπρος, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 32*11*2cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 580ML |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | +55 θερμαντικό υλικό |
| Τύπος | Θερμικός |
| Όνομα προϊόντων | Το FDA ενέκρινε το σκληρό πλαστικό επαναχρησιμοποιήσιμο κρύο πιάτο πακέτων πάγου με το λογότυπο που |
|---|---|
| μέγεθος | 16.5*7.4*2cm ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 200ML |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό PE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 380 g |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 10*2CM |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1800g |
| Εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | άσπρος, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | άσπρος, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Ονομασία προϊόντος | Τροφίμων Εγκρίθηκε κενό HDPE εξαιρετικά μεγάλο παγωτήριες τούβλες ψύκτη φιάλες κατασκευαστής |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | Προσαρμοσμένο |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό hdpe ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |