| Μέγεθος | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 600g |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 21*10*3.5cm |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 150 g |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 14.3*7.7*3.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 280g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | HDPE Πλαστικό Υλικό Αλλαγής Φάσης PCM Ice Gel Packs Large For Cooler Box |
|---|---|
| Μέγεθος | προσαρμόστε |
| Ικανότητα | προσαρμόστε |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Υλικό αλλαγής φάσης PCM |
| Μέγεθος | 10.2*3.3cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | θερμαντικό πήκτωμα |
| Χρώματα | Το μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί, το MOQ είναι 3000pcs |
| Ονομασία προϊόντος | Πίνακα ψύξης ινσουλίνης Σάκος ιατρικού μεγέθους τσέπης για την καθημερινή αποθήκευση φαρμάκων |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.1*3.3*1.8cm, 18.9*4.8*3.2cm, 17.3*6.4*4.1cm |
| Δυναμικότητα | 60ml, 150ml, 290ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό πλαστικό HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Ψυκτικό μέσο |
| Χρώματα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Μέγεθος | 28*12*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 800g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |