| Όνομα προϊόντων | -22C μεγάλα παγότουβλα υλικό αλλαγής φάσης πλαστική ευτηκτική ψυχρή πλάκα για κατάψυξη |
|---|---|
| Μέγεθος | 30*20*2cm ή προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 1000 ml |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | Υλικό αλλαγής φάσης PCM |
| Μέγεθος | 11.57*11.57*4.46cm |
|---|---|
| Βάρος | 360g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | PCM |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Έξω Υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα Υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | ζωηρόχρωμος συνήθεια |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200G |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200G |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 21*10*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 450ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liqulid | Super Απορροφητικό Πολυμερών |
| Τύπος | Θερμική |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | ζωηρόχρωμος συνήθεια |