| Ονομασία προϊόντος | Παγωτό σάκο μεσημεριανό παγωτό πακέτα, παγωτό τζελ πακέτο για ψυγεία, κουτί με φαγητό |
|---|---|
| Μέγεθος | 125x125x12mm ή προσαρμοσμένα |
| Δυναμικότητα | 160ml |
| Εξωτερικό υλικό | σκληρό HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC/PCM |
| Μέγεθος | 22,5*18,5*3,5 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 1000 g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό liquild | Ζελέ ψύξης / SAP / CMC / PCM |
| Χρώματα | μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 20*12*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 350g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130g |
| Χρώμα | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 15*10*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2,4 ουγγιές |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE διατροφικής ποιότητας |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 21*12*4.5cm |
|---|---|
| Ικανότητας | 550ML |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων - σκληρό πλαστικό κοχυλιών |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας σκόνη - έξοχο απορροφητικό πολυμερές σώμα |
| Τύπος | Κρατήστε το κρύο δοχείων μπουκαλιών γάλακτος |
| Μέγεθος | 3,5 x 3,5 ίντσες |
|---|---|
| Βάρος | 4 ουγγιές |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρωματιστά | Μπλε |
| Μέγεθος | 16*16*1cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 350ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Μέγεθος | 20*18*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 800g |
| Εξωτερικό υλικό | πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | άσπρος, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 17,8*12,2*1,2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 200 γρ |
| εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | τζελ ψυκτικό υγρό |
| Χρώμα | διάφανο λευκό με μπλε υγρό; custom |