| Όνομα προϊόντων | Θήκη Cooler Travel Protector Cooler Bag PCM Ice Pack Keeping Insulin Active |
|---|---|
| Μέγεθος | 17.5*7*4cm, 19*8*4.5cm, 20*9*5cm |
| Volum | 300g, 320g, 350g |
| Χρήση | ινσουλίνη, εμβόλιο, δοχείο ψύξης ιατρικής |
| Υλικό | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Ονομασία προϊόντος | Η FDA ενέκρινε το σκληρό πλαστικό επαναχρησιμοποιήσιμο πιάτο παγοκύστης με τυπωμένο λογότυπο για δρο |
|---|---|
| Μέγεθος | 16,5*7,4*2cm ή προσαρμοσμένο |
| Χωρητικότητα | 200 ml |
| εξωτερικό υλικό | PE πλαστικό |
| εσωτερικό υλικό | ΧΥΜΟΣ ΔΕΝΤΡΟΥ |
| Ονομασία προϊόντος | Τετράγωνες επαναχρησιμοποιήσιμες παγοσκευές για ψυγεία, μη τοξικές ψυκτικές τσάντες παγοσκευές για κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 125*125*12 χιλιοστά |
| Δυναμικότητα | 150ML |
| Οργανωτής κατασκευής | - Ναι, ναι. |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130 γρ |
| Χρώμα | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 10*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 160g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | Λευκό, μπλε |
| Μέγεθος | 3,5 x 3,5 ίντσες |
|---|---|
| Ικανότητα | 200ml |
| Εξωτερικό υλικό | Σκληρό κέλυφος HDPE ποιότητας τροφίμων |
| Μέσα υγρό | Ψυκτικό τζελ (SAP) |
| Τύπος | Θερμικό |
| Μέγεθος | 3,5 x 2,8 x 0,5 ίντσες |
|---|---|
| Βάρος | 100G |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρωματιστά | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 12*7,8*2 εκ |
|---|---|
| Βάρος | 150g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Μέσα σε υγρό | SAP CMC |
| χρώματα | Κόκκινος |
| Μέγεθος | 10*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 160g |
| Εξωτερικό υλικό | περιβάλλον υλικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | Κόκκινο |