| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Μέγεθος | Διάμετρος: μήκος 2.5cm: 20cm |
|---|---|
| Βάρος | 80g/PC |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE περιβάλλοντος υλικά |
| Εσωτερικό liquild | SAP CMC |
| Χρώματα | ΜΠΛΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ |
| Μέγεθος | μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | hdpe πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό μπορέστε να είστε customizd |
| τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
|---|---|
| Εσωτερικό liquild | Γέλη |
| Χρώματα | κίτρινο |
| Πιστοποιητικά | SGS MSDS CPSIA FDA |
| τύπος συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος | 28*12*3cm |
|---|---|
| Βάρος | 800 γρ |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό Υλικό | ψυκτικό τζελ |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με μπλε υγρό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Ονομασία προϊόντος | Αλλαγή φάσης υλικό HDPE πλαστικό 1700ml PCM μεγάλο παγοκιβώτιο πακέτων πάγου για το πιό δροσερό κιβώ |
|---|---|
| Μέγεθος | 39*23*2.5cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 1700ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | Αλλαγή φάσης υλικό |
| Όνομα προϊόντων | Εγχθμένο HDPE μητρικού γάλα νερού μετακινούμενο σκληρό πλαστικό πιό δροσερό πακέτο πάγου |
|---|---|
| Μέγεθος | 20.5*10*5.5cm |
| Ικανότητα | 600ML |
| εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας σκόνη |
| Μέγεθος | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Βάρος | 7500g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Μέσα σε υγρό | δροσίζοντας πήκτωμα |
| χρώματα | Λευκό, μπλε |