| Τύπος | το ύφασμα 700 Οξφόρδη μόνωσε το πιό δροσερό δροσερό παγοκιβώτιο για την ιατρική μεταφορά εμβολίων |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος | 38.2*38.2*38.2cm |
| Ικανότητα | 27 λίτρα |
| Χρησιμοποιημένος για | Για τα δοχεία, τρόφιμα, ιατρική, εμβόλιο |
| Αξεσουάρ | Πακέτα πηκτωμάτων |
| Εσωτερικό υλικό | Γυαλί ή πυρίτιο ινών |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Ταινίες αργιλίου |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Εφαρμογή | Μόνωση |
| Θερμική αγωγιμότητα | ≤0.003W/(MK) |
| Τύπος | Κενό πιό δροσερό κιβώτιο |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 36*22*25cm |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 47*31*36.5cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 19.8L |
| Εξωτερικό υλικό | ύφασμα της Οξφόρδης |
| Τύπος | Κουτί ψύξης ηλεκτρικής σκούπας |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 36*22*25cm |
| Inter size για κουτί EPP | 47*31*36.5cm |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 19.8L |
| εξωτερικό υλικό | Ύφασμα Oxford |
| Τύπος | Κουτί ψύξης ηλεκτρικής σκούπας |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 23*17*17 εκ |
| Inter size για κουτί EPP | 21*14*14 εκ |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 4 Λ |
| εξωτερικό υλικό | Ύφασμα Oxford |
| Εσωτερικό υλικό | PU foaming/PU+Vacuum επιτροπή μόνωσης |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικά κοχύλι PE/τσάντα υφασμάτων υφάσματος της Οξφόρδης/φύλλο αργιλίου |
| Εξωτερικό μέγεθος | 44*30*33 εκατ. |
| Εσωτερικό μέγεθος | 36*22*25 εκατ. |
| Όγκος | 19 Λ |
| Εσωτερικό υλικό | Γυαλί ή πυρίτιο ινών |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Ταινίες αργιλίου |
| Χρώμα | ασήμι |
| Εφαρμογή | Μόνωση |
| Θερμική αγωγιμότητα | ≤0.003W/(MK) |
| Τύπος | Κενό πιό δροσερό κιβώτιο |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 23*17*17cm |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 21*14*14cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 4 Λ |
| Εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |
| Εσωτερικό υλικό | Γυαλί ή πυρίτιο ινών |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | Ταινίες αργιλίου |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Εφαρμογή | Μόνωση |
| Θερμική αγωγιμότητα | ≤0.003W/(MK) |
| Τύπος | Κενό πιό δροσερό κιβώτιο |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 47.5*47.5*47.5 εκατ. |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 36*22*25cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 59L |
| εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |