| Τύπος | κιβώτιο παγωτού |
|---|---|
| εξωτερικό μέγεθος | 63*47.5*43cm |
| Εσωτερικό μέγεθος | 56.8*41.5*40.2cm |
| Ικανότητας | 94L |
| Χρησιμοποιημένος για | Μεταφορά παγωτού |
| Μέγεθος | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 200g |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό υλικό | δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Χρώμα | διαφανές λευκό με το μπλε υγρό συνήθεια |
| Τύπος | Κενό πιό δροσερό κιβώτιο |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 23*17*17cm |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 21*14*14cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 4 Λ |
| Εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |
| Τύπος | Κενό πιό δροσερό κιβώτιο |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 23*17*17cm |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 21*14*14cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 4 Λ |
| Εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |
| Τύπος | Κενό πιό δροσερό κιβώτιο |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 47.5*47.5*47.5 εκατ. |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 36*22*25cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 59L |
| Εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |
| Ονομασία προϊόντος | Υλικός ιατρικός πιό δροσερός πίνακας Spliceable VPU κιβωτίων θερμικής μόνωσης |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 30x30x3cm |
| Μέσα στο υλικό | Μονωτικό Πάνελ PU+Κενού |
| Η θερμική αγωγιμότητα | <0> |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | 2-8 χαμηλής θερμοκρασίας pu-VIP ιατρικό πιό δροσερό κιβώτιο κρύων αλυσίδων ελέγχου Γ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 38.2*38.2*38.2cm |
| Εσωτερική διάσταση | 30*30*30cm |
| Ικανότητα | 27L |
| Βάρος | 2.03kg |
| Όνομα προϊόντων | 2-8 χαμηλής θερμοκρασίας pu-VIP ιατρικό πιό δροσερό κιβώτιο κρύων αλυσίδων ελέγχου Γ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 38.2*38.2*38.2cm |
| Εσωτερική διάσταση | 30*30*30cm |
| Ικανότητα | 27 λίτρα |
| Βάρος | 2.03kg |
| Ονομασία προϊόντος | Προσαρμόστε το φορητό κιβώτιο μεταφορέων εμβολίων 4L μικρό για την αποθήκευση 2-8 Γ |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 23*17*17 εκ |
| Εσωτερική διάσταση | 21*14*14 εκ |
| Δυναμικότητα | 4L |
| Βάρος | 1 κιλό |