| Τύπος | Υλικά μόνωσης θερμότητας |
|---|---|
| Πάχος | 1.5CM και προσαρμοσμένος |
| θερμική αγωγιμότητα | ≤0.002 W/mk |
| Πυκνότητα | ≤5kg/m2 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥0.12MPa |
| Τύπος | κιβώτιο παγωτού |
|---|---|
| εξωτερικό μέγεθος | 47.5*33*37.5cm |
| Ικανότητας | 24L |
| Χρησιμοποιημένος για | Μεταφορά παγωτού |
| Εξαρτήματα | Πακέτα πηκτωμάτων |
| Τύπος | Υλικά μόνωσης θερμότητας |
|---|---|
| Πάχος | 1.5cm |
| θερμική αγωγιμότητα | ≤0.002 W/mk |
| Υλικό πυρήνων | εξαίρετη ίνα υάλου |
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 420*250*260 χιλ. |
| Τύπος | Υλικά μόνωσης θερμότητας |
|---|---|
| Δάχος | 1.5CM και εξατομικευμένο |
| Θερμική αγωγιμότητα | ≤ 0,002 W/mk |
| Σφιχτότητα | ≤ 5 kg/m2 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥0,12MPa |
| Τύπος | Κουτί ψύξης ηλεκτρικής σκούπας |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 58*38*54cm |
| Inter size για κουτί EPP | 53*30*47cm |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 74.7L |
| εξωτερικό υλικό | Ύφασμα Oxford |
| Τύπος | Μονωμένα |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 92.5*52.5*65cm |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 83*45*55cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 205 Λ |
| Εξωτερικό υλικό | Αδιάβροχο ύφασμα της Οξφόρδης |
| Τύπος | Κενό πιό δροσερό κιβώτιο |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 470x310x365mm |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 360x220x250mm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 19.8L |
| Εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |
| Τύπος | Κενό πιό δροσερό κιβώτιο |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 23*17*17cm |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 21*14*14cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 4 Λ |
| Εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |
| Τύπος | Μονωμένα |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 63*47.5*43cm |
| Διά μέγεθος για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 56.8*41.5*40.2cm |
| Ικανότητα για το κιβώτιο του ΕΛΚ | 94 Λ |
| Εξωτερικό υλικό | PE |
| Τύπος | Κουτί ψύξης ηλεκτρικής σκούπας |
|---|---|
| Εξωτερικό μέγεθος για κουτί EPP | 58*38*54cm |
| Inter size για κουτί EPP | 53*30*47cm |
| Χωρητικότητα για κουτί EPP | 74.7L |
| Εξωτερικό υλικό | Ύφασμα της Οξφόρδης |