| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260g |
| Εξωτερικό υλικό | βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Όνομα προϊόντων | Μεγάλα στρογγυλά επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα θερμότητας μικροκυμάτων PCM αλλαγή φάσης υλικά για τα κ |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*3cm, 1100ml |
| COem | ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| εξωτερικό υλικό | Πλαστικό κοχύλι PP |
| Μέγεθος | 32*11*2cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 580ML |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | +55 θερμαντικό υλικό |
| Τύπος | Θερμικός |
| Ονομασία προϊόντος | 1100ml γύρω από το επαναχρησιμοποιήσιμο μικρόκυμα πακέτων θερμότητας PCM για τα κατοικίδια ζώα |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*3cm, 1100ml |
| OEM | ΝΑΙ |
| Κωδικός HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό κοχύλι PP |
| Μέγεθος | 23.5x3cm |
|---|---|
| Βάρος | 1100g |
| εξωτερικό υλικό | Βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260g |
| Εξωτερικό υλικό | βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | Μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |