| Ονομασία προϊόντος | Φιλικό προς το περιβάλλον μονωμένες επαναχρησιμοποιούμενες συσκευασίες θερμότητας Engery Storage Box |
|---|---|
| Μέγεθος | 21*10*5,2cm,600ml |
| OEM | Ναί |
| Κωδικός HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Όνομα προϊόντων | 25 επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα θερμότητας μικροκυμάτων Usableness βαθμού για τη θέρμανση του μεσημερ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30*20*2cm ή προσαρμοσμένος |
| COem | ΝΑΙ |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| εσωτερικό υλικό | 25 βαθμός, 55 βαθμός, 80 βαθμός PCM |
| Όνομα προϊόντων | Τα ασφαλή μη τοξικά πακέτα θερμότητας μικροκυμάτων επαναχρησιμοποιήσιμα με MSDS/CPSIA εγκρίνουν |
|---|---|
| Μέγεθος | 13*2.8cm |
| COem | ΝΑΙ |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Υλικό | HDPE+heating πήκτωμα |
| Όνομα προϊόντων | Προωθητικά πακέτα θερμότητας προϊόντων επαναχρησιμοποιήσιμα με το αλλαγή φάσης υλικό PCM |
|---|---|
| μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
| COem | ΝΑΙ |
| Φιλικός προς το περιβάλλον | ΝΑΙ |
| Υλικό | HDPE+heating πήκτωμα |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260 γραμμάρια |
| Εξωτερικό υλικό | Τροφική κλάση PP |
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τύπος συσκευασίας | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα προϊόντων | Μακροπρόθεσμος βαθμός τροφίμων θέρμανσης γύρω από τα επαναχρησιμοποιήσιμα πακέτα θερμότητας για τη θ |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*3cm, 1100ml |
| COem | ναι |
| Κώδικας HS | 3824999990 |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό κοχύλι PP |
| Όνομα προϊόντων | Βαθμός τροφίμων γύρω από το πακέτο θερμότητας πηκτωμάτων επαναχρησιμοποιήσιμο για μακροπρόθεσμη θέρμ |
|---|---|
| Μέγεθος | 23.5*3cm, 1100ml |
| COem | ΝΑΙ |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό κοχύλι PP |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναχρησιμοποιήσιμη Θέρμανση 55C Αλλαγή Φάσης Υλικού Heat Pack για μεσημεριανό γεύμα με θερμική σακ |
|---|---|
| Μέγεθος | 13*2.8cm |
| OEM | ΝΑΙ |
| Φιλικα προς το ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ | ΝΑΙ |
| Υλικό | HDPE+heating πήκτωμα |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260g |
| εξωτερικό υλικό | Βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| Μέγεθος | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Βάρος | 260g |
| Εξωτερικό υλικό | βαθμός τροφίμων PP |
| Χρώμα | μπορέστε να είστε customizd |
| Τύπος συσκευασίας | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |