| Μέγεθος | 16*16*1cm |
|---|---|
| Ικανότητα | 350ml |
| εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων σκληρό κοχύλι |
| Εσωτερικό liqulid | Δροσίζοντας πήκτωμα (SAP) |
| Τύπος | Θερμικός |
| Ονομασία του προϊόντος | Ψυκτικά ψυκτικά αδύναμα επαναχρησιμοποιήσιμα ζελέ μικρές ψυκτικές σακούλες παγωτό για κουτιά για μεσ |
|---|---|
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
| Δυναμικότητα | 160ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Ονομασία προϊόντος | Αλλαγή φάσης υλικό HDPE πλαστικό 1700ml PCM μεγάλο παγοκιβώτιο πακέτων πάγου για το πιό δροσερό κιβώ |
|---|---|
| Μέγεθος | 39*23*2.5cm ή προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 1700ml |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό υλικό | Αλλαγή φάσης υλικό |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναχρησιμοποιήσιμη, μακράς διαρκείας δροσερή τσάντα Ice Slim Lunch Gel Ice Pack για φρέσκο φαγητ |
|---|---|
| Μέγεθος | 13,3*12,7*1,3cm ή προσαρμοσμένο |
| Χωρητικότητα | 160 ml |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE πλαστικό |
| Εσωτερικό υλικό | SAP/CMC |
| Όνομα προϊόντων | Δροσερό τσαντών πάγου πακέτο πάγου πηκτωμάτων τροφίμων πακέτων κατάλληλο & φρέσκο λεπτό επαναχρησιμο |
|---|---|
| Μέγεθος | 13.3*12.7*1.3cm |
| COem | Ναι |
| Κώδικας HS | 3824999999 |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE |
| Μέγεθος | 22*11*1.8cm |
|---|---|
| Βάρος | 300g |
| Εξωτερικό υλικό | HDPE βαθμού τροφίμων |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας πήκτωμα |
| Χρώματα | μπλε |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 31*28,5*3εκ |
|---|---|
| Βάρος | 2000g |
| Εξωτερικό υλικό | Πλαστικό HDPE |
| Εσωτερικό liquild | Δροσίζοντας υγρό |
| Χρώματα | λευκό, μπλε, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | 28,6*11,2*9εκ |
|---|---|
| Εξωτερικό υλικό | HDPE ποιότητας τροφίμων - πλαστικό σκληρού κελύφους |
| Μέσα υγρό | Εγκεκριμένο SAP - MSDS |
| Τύπος | Θερμικός |
| τύπος συσκευασίας | Καρτόνι |
| Όνομα προϊόντων | Κατάλληλα & φρέσκα δροσερά πακέτα πάγου μεσημεριανού γεύματος δοχείων ψύξης λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | HDPE πλαστικό με το δροσίζοντας υγρό πηκτωμάτων |
| Μέγεθος | 12.2*12.2*1.2cm |
| Βάρος | 130G |
| Χρώμα | μπορέστε να προσαρμοστείτε |